
Нікель має унікальні фізичні та хімічні властивості, що робить його необхідним для сотень тисяч продуктів. Він часто використовується в легировании – особливо з хромом і іншими металами для виробництва нержавіючих і жароміцних сталей.
Нікель є одним з базових металів, з яким пов’язаний перехід на зелену енергетику в усіх розвинених країнах. У звіті Світового банку Minerals for Climate Action цей метал віднесений до групи «Cross-Cutting Minerals». Ці група використовується в різноманітних технологіях зеленої енергетики й не залежить його попит не заздрості від однієї конкретної технології. Отже, попит на ці мінерали будуть існувати незалежно від того, які технології будуть більш розвиненими.
ЗНАЧЕННЯ МЕТАЛУ
ВИДОБУТОК ТА ВИРОБНИЦТВО
ОСНОВНІ ТЕНДЕНЦІЇ РИНКУ
ДИНАМІКА ЦІН

Мідь має унікальні поєднання корисних властивостей: відмінну корозійну стійкість, високу пластичність, красивий колір і текстуру, високу теплопровідність і хорошу електропровідність.
Сьогодні мідь і мідні сплави використовуються в таких основних напрямках: будівництво – 43%; електротехнічна й електронна промисловість – 20%; транспортне устаткування – 20%; споживчі та загальні продукти – 10%; і промислові машини та обладнання – 7%. Мідь, на ряду з нікелем, є одним з базових металів, з яким пов’язаний перехід на зелену енергетику в усіх розвинених країнах. У звіті Світового банку Minerals for Climate Action цей метал віднесений до групи «Cross-Cutting Minerals».
ЗНАЧЕННЯ МЕТАЛУ
ВИДОБУТОК ТА ВИРОБНИЦТВО
ОСНОВНІ ТЕНДЕНЦІЇ РИНКУ
ДИНАМІКА ЦІН

Кобальтові сплави широко використовуються при виготовленні металообробного інструменту. Це сприяє збільшенню попиту на кобальт в авіаційних і космічних двигунах.
Ключовий напрям споживання кобальту – виробництво електроніки та акумуляторів. Ці сегменти активно зростають та стали причиною недавнього стрибка цін на цей метал. Для виготовлення одного смартфона буде потрібно близько 5-10 грамів кобальту, для ноутбука – близько 30 грамів, акумулятора електромобіля – до 20 кілограмів кобальту.